کلینیک درمان پیشرفته لایف‌سل

درمان به شیوه لایف‌سل

کلینیک درمان پیشرفته لایف‌سل
با تکنولوژی درمانی Med-Extender آلمان

پس از سال‌ها تجربه موفق در زمینه‌های مختلف درمانی در بیمارستان‌های کشور با روش پیش‌رفته سلول درمانی و فرآورده‌های سلول‌های بنیادین، امروز و با کمک گرفتن از تکنولوژی به روز و پیشرفته هولدینگ دارویی-درمانی Med-Extender آلمان، کلینیک درمان پیشرفته لایف‌سل در بیمارستان امام سجاد افتتاح گردیده و پذیرای بیماران و متقاضیان محترم خدمات درمانی است.

مدیریت این کلینیک بر عهده آقای دکتر فرزاد شیرازیان (متخصص انستزیولوژی و فوق تخصص مراقب‌های ویژه از دانشگاه چمران) است و آقای دکتر سعید عزیزی (متخصص سلول‌های بنیادی) به عنوان مدیر فنی و نماینده هولدینگ ایشان را همراهی می‌کند. در کنار ایشان جمعی از زبده‌ترین و مجرب‌ترین درمانگران و کارشناسان درمانی در حال خدمت‌رسانی در این کلینیک هستند.

خدمات کلینیک لایف‌سل

درمان انواع زخم‌های مزمن و عفونی

کلینیک لایف‌سل با تکیه بر دانش درمان هولدینگ Med-Ex و تجربه نزدیک به یک دهه فعالیت در حوزه سلول‌های دانش بنیان، فعالیت اصلی خود را پیرامون درمان انواع زخم‌های داخلی و سطحی مثل زخم‌های فشاری (بستر)، زخم پای دیابتی و انواع سوختگی، متمرکز کرده است.

کنترل و درمان انواع مختلف سرطان

کاربردهای گسترده سلول‌های بنیادی تنها محدود به موارد درمان زخم و بیماری‌های مفاصل نیست و در کلینیک لایف‌سل این امکان وجود دارد با استفاده از شیوه‌های درمان پیشرفته، جلوی به وجود آمدن و رشد سرطان‌های معده، روده، پروستات، ریه، سینه و … گرفته شود.

درمان آرتروز و بیماری‌های مفصل

افرادی که از دردهای مفصلی مزمن و آرتروز رنج می‌برند، می‌توانند با مراجعه به کلینیک لایف‌سل تا حد زیادی سلامت خود را به وسیله روش‌های درمانی نوین موجود در این کلینیک بازیابی کنند و درمان‌های سنتی گذشته مثل عمل تعویض مفصل را به تعویض بیاندازند.

درمان بیماری‌های ایدیوپاتیک

متخصصین کلینیک لایف‌سل با استفاده از سلول‌های بنیادی و با کمک تکنولوژی روز دنیا، می‌توانند روند درمان و بهبودی بیماران مبتلا به بیماری‌های ایدیوپاتیک (بیماری‌های خاص و کمتر شناخته‌شده) را تسریع بخشیده و بسیاری از این بیماری‌ها را تا حد زیادی کنترل و درمان کنند.

ارتباط با کلینیک لایف‌سل

نشانی

خیابان بهار شمالی – بیمارستان امام سجاد علیه السلام

تلفن تماس

بیمارستان امام سجاد
مشاوره زخم
مشاوره پزشکی
دفتر لایف‌سل

۱۱ ۱۱ ۵۳ ۷۷ – ۰۲۱
۱۸۵ ۹۰۰ ۹۰ ۰۹۱
۶۳ ۱۴ ۹۰۵ ۰۹۱۲
۰۴ ۳۶ ۴۰ ۲۶ – ۰۲۱

ما را دنبال کنید!

Instagram
Telegram
فهرست